2B Butik Eğitim, Eğitim Ankara, Hazırlık Kursu Ankara, Mezun Grupları, 12.Sınıf, 11.Sınıf, Ara Sınıflar, Koçluk Sistemi, Etüt Sistemi, Rehberlik, Psikolojik Destek
                                       

Kurumumuzun öncelikli hedefi öğrencilerin anlama ve anlamlandırma becerilerini pekiştirmek, donanımlı bireyler ortaya koymaktır. Uzman rehberlik servisimiz ve mentör öğretmenlerimizle öğrencilerimizin akademik alandaki gelişimini izlemek yegâne görevimizdir.

Rehberlik öğretmenlerimiz ve mentör öğretmenler bu amaç için hizmet vermekte, öğrenci ve veliyle birebir iletişim sağlamaktadır.

Mezun programımız iki saat ders iki saat dersin etüdü şeklinde devam eder. Derste anlatılan konunun pekişmesi ve günlük ödevinin öğretmen gözetiminde tamamlanması amaçlanır.

Örneğin pazartesi sabahı derste işlenen parabol konusunun çözülmesi gereken soruları öğrenciye ödev olarak verilir. Öğrenci, gözetmen eşliğinde günlük ödevini kütüphane ortamında tamamlar. Etüt salonunda tamamen sessizlik ve ciddiyet hakimdir.  Ödev bitiminde öğrencimiz yapamadığı soruları hocasına sorar ve öğretmenine kontrol ettirir.  Diğer programlarımıza kayıt yaptıran öğrencilerimiz de etüt sisteminden faydalanabilir.